Лицей "Лидер" №171 (младшая школа)

Мы сотрудничаем:

Мы сотрудничаем с Киево-Печерским лицеем №171 "Лидер"! (младшая школа)

  • Печерский р-н
  • ст.м. Кловская
  • школа № 134, младшая школа "Лидер"
  • ул. Печерский спуск, 13 А
  • тел.: (044) 253 - 09 - 95, (050) 557 34 67, (067) 321 44 76, (093) 606 82 23

Приглашаем всех новых учеников, которые давно мечтают выучить иностранный язык у нас!  

С уважением,

Администрация школы

 

 

 

 

Отзывы родителей учеников  "Лидера" 2013

Родители: Наша семья,сотрудничает со школой «Вундеркинд» с самого первого дня. Сказать, что мы довольны школой – это не сказать ничего! Огромная личная и, уже в который раз, благодарность её учредителю фрау Татьяне, на чьём энтузиазме, жизнелюбии, профессионализме и «выросла» школа. Есть только одно пожелание: чтобы младшее поколение стремилось к успехам старшей сестры, а старшая сестра стремилась к уровню преподавателей школы!

Впечатления ребёнка: Несмотря на то, что дни занятий в школе «Вундеркинд» лично для Вероники оказались очень загруженными, ребёнок занятия посещает с огромным удовольствием, с большим интересом делает домашние задания, хвастается ними.

  Фёдорова Вероника, 3-А кл.(нім. мова)

Родители: Мені дуже подобається методика викладання, активна життєва позиція викладача! Всі ті зміни, що відбуваються в дитині завдяки доброзичливій фрау Тетяні, закоханій в німецьку мову. Це передається дітям! Я дуже вдячна вищим силам за те, що вони нам можливість  зустрічати на своєму життєвому шляху таких талановитих педагогів!

Впечатления ребёнка: Оляні дуже подобається навчання, процес, вона у захваті від нової мови та захоплена фрау Тетяною. Хоче виділитися, знати більше, щоб спілкуватися з німецькими друзями.

 Ніжніковська Оляна, 2-В кл.(нім. мова)

Родители: Подобається вивчати німецьку мову в школі іноземних мов «Вундеркінд». Навчання цікаве та різноманітне, предмет засвоюється легко та швидко. Колектив працівників школи, які викладають предмет професійні, чуйні і до кожної дитини намагаються знайти свій підхід. Дякуємо за турботу наших дітей і бажаємо подальшого і всебічного розвитку школи!

Впечатления ребёнка: Ангелінка задоволена, з інтересом проходить навчання. Подобається викладання німецької мови вчителями. Ангеліні подобаються вчительки!

 Тацюн Ангеліна, 2-А кл. (нім. мова)

Родители: Найважливішим для мене є те, що школа «Вундеркінд» змогла зробити процес навчання цікавим та зрозумілим для дитини. Цікаві ігри в клубі та маленькі нагороди на заняттях добре стимулюють та заохочують дитину. Сподіваюсь, з часом інтерес до вивчення німецької мови у моєї дитини буде тільки зростати.

Впечатления ребёнка: Дуже подобається, завжди йде із задоволенням.

Бевзенко Олег, 2-А кл. (нім. мова)

Заняття дуже динамічні, цікаві, відбуваються в формі гри, що дуже добре  дитиною. Моя донька з нетерпінням чекає занять і виконує домашнє завдання із задоволенням, а також навчає англійським пісням свою молодшу сестричку.

Аксьонова Марина 1-Б кл. (англ. мова)

Дитина відвідує заняття із задоволенням. Про якісь досягнення ще рано судити, але головне, що дитина отримує позитивні емоції від вивчення англійської. Сподіваюсь, це допоможе їй цілком природньо перейти до спілкування іноземною.

Андрейчук В. 1-Б кл. (англ. мова)

Дитина просить давати більше домашніх завдань. Це говорить про зацікавленість в навчанні. Це велика заслуга школи. Так тримати!

Городецька Софія 3-В кл.(англ. мова)

Позитивне та добре відношення до викладача, зацікавленість та очікування наступного уроку.

Петров Діма 4-А кл. (англ. мова)