Англійська мова в школі іноземних мов "Вундеркінд"

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові горизонти, надає колосальні можливості і, безсумнівно, збагачує наш духовний світ. Але, в даний час, тільки англійську мову прийнято вважати мовою міжнародного спілкування, тому, нерідко, знання її стає для нас необхідністю.

У школі іноземних мов «Вундеркінд» працюють висококваліфіковані викладачі, первісна мета яких – не просто вивчити правила читання, правопису і граматики зі своїми учнями, але й навчити їх застосовувати ці знання на практиці.

Вивчення англійської мови в нашій школі – цікаві заняття, на яких використовуються найсучасніші технології, цікавий матеріал і різноманітні підручники виключно британських видань, таких як Longman, Oxford і т. д.

Одним з основних принципів методики наших викладачів є принцип поступовості. Він полягає в тому, що на кожному уроці студент отримує невеликі порції нової інформації, яка закріплюється на практиці. Вивчення мови, відпрацювання практичних навичок говоріння за допомогою цікавих і актуальних у сучасному світі тем, які викликають бажання вступати в обговорення і ділитися власною думкою, дають чудові результати.